درباره نویسنده

سلام من محمد هستم نویسنده ترسناک ترین وبلاگ دنیا!

هجده سالمه و عاشق ترس و دلهره هستم البته همیشه اینجوری نبودم ...

چند وقت پیش من از دیدن خون هم ترس داشتم و فکر کردن به حقایقی مثل جن و روح و... لرزه به اندامم می انداخت که به این کلام زیبا از مولی علی (ع) رسیدم که اگر از چیزی ترس دارید خود را با آن روبرو کنید.

کارم رو از سرچ در اینترنت درباره مطالب ترسناک شروع کردم و چیزی نگذشت که یک گالری کامل از انواع عکس های ترسناک جمع کردم.

فکر طراحی ترسناک ترین وبلاگ دنیا وقتی به ذهنم رسید که داشتم عکس های گالری رو مرور می کردم با خودم گفتم شاید آدم های زیادی تو دنیا باشند که دیدن این عکس ها براشون جالب باشه.

یک قالب سریع طراحی کردم و کارم رو با چند تا عکس شروع کردم فکر می کنم بهار 88 بود... ولی متاسفانه اوایل کار خیلی موفق نبودم رتبه جالبی در موتور های جستجو نداشتم و افراد تمایل چندانی به دیدن چنین عکس هایی نداشتند و همان چند بازدیدکننده ای هم که در روز داشتم برخورد نا امید کننده ای با من داشتند.

تهمت های زیادی به من می زدند برخی من رو یک بیمار روانی می خواندند و بعضی دیگر یک شیطان پرست تعصبی!

چند پست و کلیپ و ... به وبلاگ اضافه کردم و کار رو در اسفند 88 به خاطر کنکور سراسری 89 رها کردم و اما بعد از کنکور با کمال ناباوری دیدم که بازدید وبلاگ در همین چند ماهی که من نبودم حدود بیست برابر شده و رتبه وبلاگ از صفر به دو رسیده و نظرات بسیار دلگرم کننده ای در پست ها ثبت شده!

البته در نتایج نظر سنجی دیدم که 51 درصد بازدیدکننده ها گفته اند که اصلا از این دیدن این وبلاگ نترسیده اند و افرادی که واقعا ترسیده بودند فقط 13 درصد کل بازدیدکننده ها رو تشکیل می دادند.

این بود که تصمیم گرفتم وبلاگ رو حذف کنم و با یک قالب بهتر و مطالبی ترسناک تر دوباره شروع کنم.

نتیجه زحمت چند ماه من این شده که می بینید که امیدوارم رضایت شما رو بدست بیاره.در ضمن اگر داستان , کلیپ , عکس یا مطلب ترسناکی دارید به ایمیل من ارسال کنید تا با نام خودتان در وبلاگ ثبت شود.

بی صبرانه منتظر ایمیل ها و نظرات شما هستم و امیدوارم هر چه زودتر به جمع دوستان من وارد شوید.

محمد – شهریور 89

/ 1 نظر / 20 بازدید
فاطیما

سلام اصلا ترسناک نبود اگه مطالب ترسناک تری بذارید ممنون میشم